O nás

I přesto, že naše kavárna Cup and Cake je poměrně nová, v oboru se pohybuje již nějakou chvíli. Pečení a vaření nás baví, a proto jsme se rozhodli otevřít tuto moderní kavárnu, kde můžete ochutnat domácí cupcake, dortíky, kvalitní kávu, čerstvé bagels i domácí polévky na tisíc způsobů. Všechny naše sladkosti, dezerty a polévky děláme s maximální pečlivostí a láskou, aby se k vám dostalo jen to nejlepší. Vše děláme hezky podomácku, bez přidaných umělých barviv, dochucovadel a konzervantů.

Ruční výroba a čerstvé suroviny

Nad našimi recepty jsme strávili dlouhé dny i noci, abychom je přivedli k dokonalosti a vychytali ten nejlepší poměr ingrediencí, po kterém se bude každý olizovat až za ušima. Dorty, polévky, bagely i jiné dobroty připravujeme ručně z čerstvých surovin. Záleží nám na tom, aby si každý pochutnal a přišel na své, proto se snažíme neustále přinášet novinky a objevovat další nové recepty.

Dortíky a dezerty od zkušené cukrářky

Naše sladká pokušení, která vám vykouzlí úsměv na tváři, jsou dílem velice zkušené cukrářky, která nikdy nepoužívá žádná dochucovadlo ani umělé látky. Vše je tedy hezky podomácku a z žádné chemie. Těšit se tedy můžete na nahé dorty, čokoládové dorty, sladké cupcaky, a dokonce i bezlepkové dorty a dorty bez laktózy. S každým sladkým soustem můžete ochutnat chuť naší sladké smetany, krémového másla, kvalitní čokolády nebo skutečného ovoce.